Strony www - Wirtualne Biuro Szczecin - u Nas najtaniej, bo już od 90zł/msc -

biuro@immab.pl
Przejdź do treści

Strona internetowa
Przykładowe realizacje stron www:Realizacja witryny opiera się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, w zgodzie ze standardami światowej organizacji World Wide Web, co jest gwarantem poprawnego funkcjonowania i wyświetlania strony we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

Zaawansowane technologie, indywidualna optymalizacja względem wyszukiwarek internetowych (SEO – Search Engine Optimization), wysoka użyteczność i wreszcie atrakcyjny wygląd to główne cechy charakteryzujące nasze projekty.

Takie działania sprawiają, że wdrożone przez nas witryny są przyjazne dla użytkowników i najpopularniejszej wyszukiwarki Google.


Inne:

Projektowanie graficzne dla firm na miejscu


projektowanie logo firmy
projektowanie wizytówek
papier firmowy
banery reklamowe
i inne usługi dostępne na życzenie Klienta

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Wykonane przez nas projekty przygotowane są do druku.

Świeże pomysły oraz kreatywne rozwiązania!Kampanie Ad-words

Oferujemy prowadzenie skutecznych i przemyślanych kampanii reklamowych aby pozyskać nowych klientów Twojej witryny internetowej. Kampanie reklamowe Google AdWords są alternatywną metodą pozycjonowania stron. Najskuteczniejsza i najszybsza forma promocji w internecie.
Spersonalizowanie możliwości

Google AdWords pozwala na dotarcie do Klientów z wybranych lokalizacji na zdefiniowane słowa kluczowe. Możemy w sposób elastyczny dobrać stawki i budżety, oraz tworzyć grupy reklamowe.
Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie to proces, polegający na podnoszeniu pozycji w wynikach wyszukiwania, dzięki konkretnym słowom kluczowym. Obecnie wiele kontaktów biznesowych tworzy się w oparciu o informacje z internetu – firmy wyszukują potencjalnych kontrahentów za pomocą wyszukiwarek internetowych. Wysoka pozycja firmy w wyszukiwarce wpływa na postrzeganie jej jako bardziej atrakcyjnej, a przede wszystkim wiarygodnej.


Wróć do spisu treści