Strony www - Wirtualne Biuro Szczecin - u Nas najtaniej, bo już od 90zł/msc -

biuro@immab.pl
Przejdź do treści

Strona internetowa
Przykładowe realizacje stron www:Realizacja witryny opiera się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, w zgodzie ze standardami światowej organizacji World Wide Web, co jest gwarantem poprawnego funkcjonowania i wyświetlania strony we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

Zaawansowane technologie, indywidualna optymalizacja względem wyszukiwarek internetowych (SEO – Search Engine Optimization), wysoka użyteczność i wreszcie atrakcyjny wygląd to główne cechy charakteryzujące nasze projekty.

Takie działania sprawiają, że wdrożone przez nas witryny są przyjazne dla użytkowników i najpopularniejszej wyszukiwarki Google.


Inne:

Projektowanie graficzne dla firm na miejscu


projektowanie logo firmy
projektowanie wizytówek
papier firmowy
banery reklamowe
i inne usługi dostępne na życzenie Klienta

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Wykonane przez nas projekty przygotowane są do druku.

Świeże pomysły oraz kreatywne rozwiązania!Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie to proces, polegający na podnoszeniu pozycji w wynikach wyszukiwania, dzięki konkretnym słowom kluczowym. Obecnie wiele kontaktów biznesowych tworzy się w oparciu o informacje z internetu – firmy wyszukują potencjalnych kontrahentów za pomocą wyszukiwarek internetowych. Wysoka pozycja firmy w wyszukiwarce wpływa na postrzeganie jej jako bardziej atrakcyjnej, a przede wszystkim wiarygodnej.


Kampanie Ad-words

Oferujemy prowadzenie skutecznych i przemyślanych kampanii reklamowych aby pozyskać nowych klientów Twojej witryny internetowej. Kampanie reklamowe Google AdWords są alternatywną metodą pozycjonowania stron. Najskuteczniejsza i najszybsza forma promocji w internecie.
Spersonalizowanie możliwości

Google AdWords pozwala na dotarcie do Klientów z wybranych lokalizacji na zdefiniowane słowa kluczowe. Możemy w sposób elastyczny dobrać stawki i budżety, oraz tworzyć grupy reklamowe.
Wróć do spisu treści