Strony www - Wirtualne Biuro Szczecin Wirtualne Biuro Szczecin Wirtualne Biuro Szczecin

biuro@immab.pl
Przejdź do treści

Menu główne:


Strona internetowa
Pakiet www składa się:

- z prostego projektu strony www (podstrony o nas, oferta, galeria, kontakt, itp)

- domeny nazwa.pl, którą wyszukujemy dla klienta

- umieszczenia i utrzymania strony na serwerze

- cena za rok przy jednorazowej opłacie to 400 złotych brutto

- cena przy opłacie abonamentowej  to 40 złotych za każdy miesiąc

- w cenie zmiany tekstu na stronie (raz w miesiacu)


Przykładowe realizacje stron www:Realizacja witryny opiera się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, w zgodzie ze standardami światowej organizacji World Wide Web, co jest gwarantem poprawnego funkcjonowania i wyświetlania strony we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

Zaawansowane technologie, indywidualna optymalizacja względem wyszukiwarek internetowych (SEO – Search Engine Optimization), wysoka użyteczność i wreszcie atrakcyjny wygląd to główne cechy charakteryzujące nasze projekty.

Takie działania sprawiają, że wdrożone przez nas witryny są przyjazne dla użytkowników i najpopularniejszej wyszukiwarki Google.

SEO

Odpowiednie pozycjonowanie zwiększa oglądalność naszej witryny, co prowadzi do zwiększenia się liczny klientów oraz sprzedawanych towarów i usług. Dodatkową zaletą jest dobra widoczność w sieci, co korzystnie wpływa na rozwój marki.


Inne:

Projektowanie logo firmy

Oferujemy profesjonalne projektowanie logotypów, wykonanych w oparciu o najnowsze trendy w dziedzinie designu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.


Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie to proces, polegający na podnoszeniu pozycji w wynikach wyszukiwania, dzięki konkretnym słowom kluczowym. Obecnie wiele kontaktów biznesowych tworzy się w oparciu o informacje z internetu – firmy wyszukują potencjalnych kontrahentów za pomocą wyszukiwarek internetowych. Wysoka pozycja firmy w wyszukiwarce wpływa na postrzeganie jej jako bardziej atrakcyjnej, a przede wszystkim wiarygodnej.


Kampanie Ad-words

Oferujemy prowadzenie skutecznych i przemyślanych kampanii reklamowych aby pozyskać nowych klientów Twojej witryny internetowej. Kampanie reklamowe Google AdWords są alternatywną metodą pozycjonowania stron. Najskuteczniejsza i najszybsza forma promocji w internecie.
Spersonalizowanie możliwości

Google AdWords pozwala na dotarcie do Klientów z wybranych lokalizacji na zdefiniowane słowa kluczowe. Możemy w sposób elastyczny dobrać stawki i budżety, oraz tworzyć grupy reklamowe.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego